SDC Devel (1.0.2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Type
vi: Kiểu

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Message
vi: Thông điệp

en: Component
vi: Thành phần

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Filter
vi: Lọc

en: Severity
vi: Mức độ

en: Line
vi: Dòng

en: Details
vi: Chi tiết

en: Source
vi: Nguồn
