SDC Devel (1.0.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Overview
da: Overblik

en: Message
da: Meddelelse

en: Component
da: Komponent

en: Unknown
da: Ukendt

en: Severity
da: Grad

en: Line
da: Linje

en: Details
da: Detaljer

en: Source
da: Kilde

en: Conditional rules
da: Betingede regler
