SDC Devel (1.0.1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Type
it: Tipo

en: Overview
it: Panoramica

en: Message
it: Messaggio

en: Component
it: Componente

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Filter
it: Filtra

en: Severity
it: Rilevanza

en: Line
it: Riga

en: Details
it: Dettagli

en: Source
it: Sorgente

en: Conditional rules
it: Regole condizionali
