SDC Devel (1.0.1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Type
sv: Typ

en: Overview
sv: Översikt

en: Message
sv: Meddelande

en: Component
sv: Komponent

en: Unknown
sv: Okänd

en: Filter
sv: Filtrera

en: Severity
sv: Grad

en: Line
sv: Rad

en: Details
sv: Detaljer

en: Source
sv: Källa

en: Forbidden
sv: Otillåten
