SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Value
ast: Valor

en: Enabled
ast: Activáu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Created
ast: Fechu
