SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Value
ca: Valor

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Created
ca: Creat

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Change theme
ca: Canvia el tema

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: The language code.
ca: El codi de llengua.
