SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Title
de: Titel

en: Value
de: Wert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Settings
de: Einstellungen

en: Created
de: Erstellt

en: Language code
de: Sprachkürzel

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Paragraph
de: Seitenabschnitt

en: Change theme
de: Theme ändern

en: Entity Type
de: Entitätstyp

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte

en: The language code.
de: Das Sprachkürzel.
