SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།
