SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Value
eo: Valoro

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Settings
eo: Agordoj

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
