SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Value
et: Väärtus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Settings
et: Seaded

en: Created
et: Loodud

en: Language code
et: Keele kood

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: The language code.
et: Keele kood.
