SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Value
eu: Balioa

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Change theme
eu: Tema aldatu
