SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Value
is: Virði

en: Enabled
is: Virkjað

en: Settings
is: Setingar

en: Created
is: Stovnað

en: Language code
is: Málkota
