SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
