SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Value
hi: मान

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: UUID
hi: युयुआइङी
