SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Value
is: Gildi

en: Enabled
is: Virkt

en: Settings
is: Stillingar

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: Change theme
is: Breyta þemu
