SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Value
it: Valore

en: Enabled
it: Attivato

en: Settings
it: Impostazioni

en: Created
it: Creato

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: Change theme
it: Cambia tema

en: Paragraphs
it: Paragrafi

en: The language code.
it: Il codice della lingua.
