SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Value
kk: Мән

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Created
kk: Құрылған

en: Language code
kk: Тілдің коды
