SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Value
lv: Vērtība

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Created
lv: Izveidots

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu
