SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Value
mr: किंमत

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Settings
mr: संरचना

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
