SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
