SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Value
ru: Значение

en: Enabled
ru: Включено

en: Settings
ru: Настройки

en: Created
ru: Создано

en: Language code
ru: Код языка

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Paragraph
ru: Параграф

en: Change theme
ru: Изменить тему

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: The language code.
ru: Код языка.
