SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Value
sr: Вредност

en: Enabled
sr: Укључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
