SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Value
th: ค่า

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก
