SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Value
uk: Значення

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Settings
uk: Налаштування

en: Created
uk: Створено

en: Language code
uk: Код мови

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Change theme
uk: Змінити тему

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: The language code.
uk: Код мови.
