SDC Library (1.0.0-alpha4) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Value
af: Waarde

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Settings
af: Verstellings

en: Created
af: Geskep

en: Language code
af: Taalkode
