SDC Library (1.0.0-alpha4) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Value
be: Значэнне

en: Enabled
be: Уключана

en: Settings
be: Налады

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Language code
be: Код мовы

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва
