SDC Library (1.0.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Value
bs: Vrijednost

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Settings
bs: Postavke

en: Created
bs: Kreiran
