SDC Library (1.0.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Value
cs: Hodnota

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Settings
cs: Nastavení

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Change theme
cs: Změnit téma vzhledu

en: Entity Type
cs: Typ entity
