SDC Library (1.0.0-alpha4) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Value
da: Værdi

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Settings
da: Indstillinger

en: Created
da: Oprettet

en: Language code
da: Sprogkode

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Change theme
da: Skift tema

en: The language code.
da: Sprogkoden.
