SDC Library (1.0.0-alpha4) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Value
el: Αξία

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: The language code.
el: Ο κωδικός γλώσσας.
