SDC Library (1.0.0-alpha4) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Title
es: Título

en: Value
es: Valor

en: Enabled
es: Activado

en: Settings
es: Configuración

en: Created
es: Creado

en: Language code
es: Código de idioma

en: Skip to main content
es: Pasar al contenido principal

en: Change theme
es: Cambiar tema

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: The language code.
es: El código de idioma.
