SDC Library (1.0.0-alpha4) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Value
fil: Halaga

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Created
fil: Inilikha
