SDC Library (1.0.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Value
fr: Valeur

en: Enabled
fr: Activé

en: Settings
fr: Paramètres

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Language code
fr: Code de la langue

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Change theme
fr: Changer le thème

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: The language code.
fr: Le code de la langue.
