SDC Library (1.0.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Value
gl: Valor

en: Enabled
gl: Activado

en: Settings
gl: Axustes

en: Created
gl: Creado

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Change theme
gl: Cambiar o tema
