SDC Library (1.0.0-alpha4) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Value
he: ערך

en: Enabled
he: מופעל

en: Settings
he: הגדרות

en: Created
he: נוצר

en: Language code
he: קוד השפה

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Change theme
he: שנה עיצוב
