SDC Library (1.0.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Value
hr: Vrijednost

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Settings
hr: Postavke

en: Created
hr: Stvoreno

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj
