SDC Library (1.0.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Value
hy: Արժեք

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
