SDC Library (1.0.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Language code
ka: ენის კოდი
