SDC Library (1.0.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Value
ku: نرخ

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی
