SDC Library (1.0.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Value
lt: Reikšmė

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Created
lt: Sukurta

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį
