SDC Library (1.0.0-alpha4) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
