SDC Library (1.0.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Value
mn: Утга

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Created
mn: Үүссэн

en: Language code
mn: Хэлний код
