SDC Library (1.0.0-alpha4) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Value
ms: Nilai

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Language code
ms: Kod bahasa

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama
