SDC Library (1.0.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Created
nn: Laga

en: Language code
nn: Språkkode
