SDC Library (1.0.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Value
oc: Valor

en: Enabled
oc: Activat

en: Settings
oc: Paramètres

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Change theme
oc: Cambiar lo tèma

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
