SDC Library (1.0.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: Value
pt: Valor

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Settings
pt: Configurações

en: Created
pt: Criado

en: Language code
pt: Código do idioma

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Change theme
pt: Mudar tema

en: Entity Type
pt: Tipo de entidade

en: The language code.
pt: O código do idioma.
