SDC Library (1.0.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Value
sk: Hodnota

en: Enabled
sk: Povolené

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: The language code.
sk: Kód jazyka.
