SDC Library (1.0.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Value
sl: Vrednost

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Language code
sl: Koda jezika
