SDC Library (1.0.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Value
sq: Vlera

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Created
sq: Krijuar

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
