SDC Library (1.0.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Value
sv: Värde

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Settings
sv: Inställningar

en: Created
sv: Skapad

en: Language code
sv: Språkkod

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Change theme
sv: Ändra tema

en: The language code.
sv: Språkkoden.
